بازديدكنندگان

است با توجه به موقعیت خاص پایتخت معنوی ایران، مشهد مقدس، حسن همجواری با آستان ملکوتی ثامن‏ الحجج(ع)، موقعیت ویژه جغرافیایی و نزدیکی به کشورهای متعددی در منطقه، و وجود پتانسيل بالقوه در گروه‏های آموزشی و دانشکده های تابعه، تمایل متقاضیان از کشورهای همسایه و مسلمان نظیر افغانستان، تاجیکستان، ترکمنستان، ازبکستان، لبنان و عراق، به ادامه تحصیل در این دانشگاه، و همچنين اهمیت جذب دانشجوی غیرایرانی در جهت تحقق اهداف اسناد بالادستی نظیر برنامه پنجم توسعه و اقتصاد مقاومتی، تحقق ایده دانشگاه برتر جهان اسلام و نشر فرهنگ اسلامی و ایرانی، این دانشگاه آمادگی تعامل با دانشگا‏ه‏های بین‏ المللی و جذب دانشجویان و متقاضیان غیرایرانی در دوره ‏هاي کوتاه مدت و رشته/مقاطع مختلف را دارد.

::..:: دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سامانه Education Iran ::..::

آدرس:
تلفن:
نمابر:
کد پستی :
پست الکترونیک :
سامانه پیام کوتاه :

اخبار

سايت جديد مديريت تحصيلات تکميلي دانشگاه

 همزمان با ميلاد باسعادت پيامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) سايت جديد مديريت تحصيلات تکميلي طراحي و بهره برداري رسيد.

بارگزاري آيين نامه مقاطع در سايت

به منظور تسهيل در دسترسي دانشجويان مقاطع مختلف تحصيلات تکميلي به آيين نامه هاي دوره هاي مختلف تحصيلي،آخرين ويرايش اين آيين نامه ها تهيه و در سايت مديريت تحصيلات تکميلي بارگزاري شد.

براي دسترسي به اين اطلاعات مي توانيد به بخش "آيين نامه ها" سايت مراجعه کنيد.

اعطای بورس خارج از کشور به پزشکان و دانشجویان سال آخر پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی مشهد به پزشکان و دانشجویان سال آخر پزشکی بورس تحصیلی خارج از کشور اعطا می کند.

دومين آزمون پذيرش دستيار تکميلی تخصصی دندانپزشکی (فلوشيپ)

«رشته دندانپزشکی بيمارستانی در سال 1394»

با استعانت از خداوند متعال ،در راستای کیفیت خدمات تخصصی  و آموزش دندانپزشکی ،این دانشگاه بر اساس ضوابط و دستو رالعمل های وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در نظر دارد آزمون رشته مذکوررا در خرداد ماه سال جاری برگزار نماید.

زمان برگزاري آزمون کتبي و شفاهي فلوشيپ تخصصي باليني

کنکورمدير اداره کل امور آموزشي و نماينده تام الاختيار آزمون هاي دانشگاه علوم پزشکي مشهد اظهار داشت: اين آزمون 31 ارديبهشت از ساعت 9 در دانشکده علوم پيراپزشکي در هفده رشته برگزار خواهد شد.

آدرس: مشهد مقدس - خيابان دانشگاه - سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی مشهد - معاونت آموزشی - مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه

کد پستی: 13131 - 99137  تلفن:38580460-051 نمابر: 38580461-051 پست الکترونيک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.