بازديدكنندگان

است با توجه به موقعیت خاص پایتخت معنوی ایران، مشهد مقدس، حسن همجواری با آستان ملکوتی ثامن‏ الحجج(ع)، موقعیت ویژه جغرافیایی و نزدیکی به کشورهای متعددی در منطقه، و وجود پتانسيل بالقوه در گروه‏های آموزشی و دانشکده های تابعه، تمایل متقاضیان از کشورهای همسایه و مسلمان نظیر افغانستان، تاجیکستان، ترکمنستان، ازبکستان، لبنان و عراق، به ادامه تحصیل در این دانشگاه، و همچنين اهمیت جذب دانشجوی غیرایرانی در جهت تحقق اهداف اسناد بالادستی نظیر برنامه پنجم توسعه و اقتصاد مقاومتی، تحقق ایده دانشگاه برتر جهان اسلام و نشر فرهنگ اسلامی و ایرانی، این دانشگاه آمادگی تعامل با دانشگا‏ه‏های بین‏ المللی و جذب دانشجویان و متقاضیان غیرایرانی در دوره ‏هاي کوتاه مدت و رشته/مقاطع مختلف را دارد.

::..:: دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سامانه Education Iran ::..::

آدرس:
تلفن:
نمابر:
کد پستی :
پست الکترونیک :
سامانه پیام کوتاه :

پذیرش دستیار تخصصی فلوشیپ در دانشگاه علوم پزشکی تهران

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات یهداشتی درمانی تهران در نظر دارد در سال جاری و از طریق برگزاری آزمون دستیار تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) در رشته های داندان پزشکی پذیرش نماید.

ثبت نام از تاریخ 10 خرداد 1394 لغایت 16 خرداد 1394 و یه صورت اینترنتی از طریق سایت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران (فرم ثبت نام) بوده و زمان آزمون و نحوه توزيع كارت متعاقبا" از طريق همان سايت اعلام خواهد شد.

دستورالعمل آزمون پذيرش دوره هاي تكميلي تخصصي(فلوشيب)دندانپزشكي سال تحصيلي 1395-1394

جدول ظرفيت ومنابع آزمون پذيرش دستيارتكميلي تخصصي(فلوشيب)رشته هاي دندانپزشكي 1394

فرم شماره 2

فرم شماره 3

فرم تعهد-فرم شماره 4

تقاضانامه ثبت نام

 

آدرس: مشهد مقدس - خيابان دانشگاه - سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی مشهد - معاونت آموزشی - مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه

کد پستی: 13131 - 99137  تلفن:38580460-051 نمابر: 38580461-051 پست الکترونيک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.