بازديدكنندگان

است با توجه به موقعیت خاص پایتخت معنوی ایران، مشهد مقدس، حسن همجواری با آستان ملکوتی ثامن‏ الحجج(ع)، موقعیت ویژه جغرافیایی و نزدیکی به کشورهای متعددی در منطقه، و وجود پتانسيل بالقوه در گروه‏های آموزشی و دانشکده های تابعه، تمایل متقاضیان از کشورهای همسایه و مسلمان نظیر افغانستان، تاجیکستان، ترکمنستان، ازبکستان، لبنان و عراق، به ادامه تحصیل در این دانشگاه، و همچنين اهمیت جذب دانشجوی غیرایرانی در جهت تحقق اهداف اسناد بالادستی نظیر برنامه پنجم توسعه و اقتصاد مقاومتی، تحقق ایده دانشگاه برتر جهان اسلام و نشر فرهنگ اسلامی و ایرانی، این دانشگاه آمادگی تعامل با دانشگا‏ه‏های بین‏ المللی و جذب دانشجویان و متقاضیان غیرایرانی در دوره ‏هاي کوتاه مدت و رشته/مقاطع مختلف را دارد.

::..:: دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سامانه Education Iran ::..::

آدرس:
تلفن:
نمابر:
کد پستی :
پست الکترونیک :
سامانه پیام کوتاه :

برگزاری کارگاه آموزشی نرم افزار مصاحبه Ph.D

حضور کارشناسان گروه های آموزشی پذیرنده دانشجوی Ph.D در کارگاه توجیهی

 

با توجه به اینکه امسال برای اولین بار برگزاری مصاحبه شفاهی آزمون دکتری تخصصی Ph.D به کلان منطقه های کشور واگذار شده است، مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه به عنوان متولی برگزاری مصاحبه در کلان منطقه 9 کشور، برنامه های را به منظور برگزاری هرچه بهتر این رویداد درنظر گرفته است که از جمله آنها تهیه نرم افزاری به منظور ثبت و تجمیع اطلاعات متقاضیان شرکت در مصاحبه می باشد، که به منظور آشنایی هرچه بیشتر کارشناسان گروه های آموزشی پذیرنده دانشجوی Ph.D، کارگاهی 3 ساعته در روز پنج شنبه 28/05/95 و با حضور آقای دکتر اسدی نژاد به عنوان مدرس کارگاه  برگزار گردید.

 

آدرس: مشهد مقدس - خيابان دانشگاه - سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی مشهد - معاونت آموزشی - مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه

کد پستی: 13131 - 99137  تلفن:38580460-051 نمابر: 38580461-051 پست الکترونيک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.