بازديدكنندگان

است با توجه به موقعیت خاص پایتخت معنوی ایران، مشهد مقدس، حسن همجواری با آستان ملکوتی ثامن‏ الحجج(ع)، موقعیت ویژه جغرافیایی و نزدیکی به کشورهای متعددی در منطقه، و وجود پتانسيل بالقوه در گروه‏های آموزشی و دانشکده های تابعه، تمایل متقاضیان از کشورهای همسایه و مسلمان نظیر افغانستان، تاجیکستان، ترکمنستان، ازبکستان، لبنان و عراق، به ادامه تحصیل در این دانشگاه، و همچنين اهمیت جذب دانشجوی غیرایرانی در جهت تحقق اهداف اسناد بالادستی نظیر برنامه پنجم توسعه و اقتصاد مقاومتی، تحقق ایده دانشگاه برتر جهان اسلام و نشر فرهنگ اسلامی و ایرانی، این دانشگاه آمادگی تعامل با دانشگا‏ه‏های بین‏ المللی و جذب دانشجویان و متقاضیان غیرایرانی در دوره ‏هاي کوتاه مدت و رشته/مقاطع مختلف را دارد.

::..:: دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سامانه Education Iran ::..::

آدرس:
تلفن:
نمابر:
کد پستی :
پست الکترونیک :
سامانه پیام کوتاه :

همایش دانشجویان ورودی جدید

اولین همایش دانشجویان ورودی جدید، ویژه دانشجویان ورودی مهر 95 مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (PhD) دانشگاه علوم پزشکی مشهد در روز سه شنبه 27/07/95 در محل تالار رازی برگزار خواهد شد.

 

در این همایش با حضور معاونین و مدیران دانشگاه، اهم موارد کاربردی مورد نیاز دانشجویان در حوزه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی تبیین خواهد شد؛ و دانشجویان از برنامه های بازدید در نظر گرفته شده شامل بازدید از پژوهشکده بوعلی و مجموعه کتابخانه مرکز آستان قدس رضوی نیز بهره مند خواهند شد.

با عنایت به پیگیری های انجام، علاوه بر هدایای معاونت های آموزشی و دانشجویی-فرهنگی،  فیش غذای متبرک حضرت نیز به دانشجویان محترم حاضر در همایش اهدا خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی در خصوص این همایش در کانال مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه به آدرس @mumsPG در دسترس می باشد.

آدرس: مشهد مقدس - خيابان دانشگاه - سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی مشهد - معاونت آموزشی - مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه

کد پستی: 13131 - 99137  تلفن:38580460-051 نمابر: 38580461-051 پست الکترونيک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.