بازديدكنندگان
منو اصلی
مصاحبه Ph.D سال 97

شرط دفاع پایان نامه

مصوبه شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه در خصوص شرط دفاع از پایان نامه مقطع دکتری تخصصی (PhD)

 مصوبه جلسه شصتم شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه (مورخ 21/10/94) در خصوص شرط دفاع بودن مقالات برای پایان نامه های دانشجویان دکتری تخصصی(PhD):
چاپ یا پذیرش یک مقاله علمی- پژوهشی با نمایه ISI با IF بالای 2 از پایان نامه.
چاپ یا پذیرش دو مقاله علمی - پژوهشی با نمایه "ISI يا "PubMed از پایان نامه.
چاپ یا پذیرش یک مقاله علمی - پژوهشی با نمایه "ISI يا "PubMed از پایان نامه به علاوه دو مقاله غیر پایان نامه که حداقل یکی در نمایه "ISI يا "PubMed باشد و دیگری حداقل Scopus باشد.
يک مقاله مروري چاپ یا پذیرش شده در نمايه "ISI يا "PubMed در دوران تحصيل، معادل 2 مقاله غير پايان نامه به شرط نويسنده اول یا مسئول بودن قابل قبول مي باشد.
در تمام مقالات قابل محاسبه به عنوان شرط دفاع، دانشجو باید نویسنده اول یا مسئول باشد و مقاله مربوط به طول دوره تحصیل وی بوده و مرتبط با رشته تحصیلی و با affiliation دانشگاه علوم پزشکی مشهد باشد.
چنانچه دانشجو در دوره ای است که استاد راهنمای پژوهشی وی تعیین گردیده است، کلیه فعالیت ها و کارهای پژوهشی و مقالات ارائه شده وی می بایست با اطلاع استاد راهنما و با رعایت موازین اخلاقی صورت گیرد.
در خصوص مقالات اضافه ارائه شده به وسیله دانشجو در دوران تحصیل و مرتبط با رشته و با affiliation دانشگاه، امتیاز تشویقی آن در شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده ها بررسی و مصوب گردد.
در خصوص ارتقاء شرایط مقاله برای دفاع پایان نامه PhD در گروه های آموزشی، با پیشنهاد شورای گروه آموزشی و تصویب شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده قابل اجرا خواهد بود.
زمان اجرا: دانشجویان ورودی 93 و بعد از آن می باشد.
 

آدرس: مشهد مقدس - خيابان دانشگاه - سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی مشهد - معاونت آموزشی - مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه

کد پستی: 13131 - 99137  تلفن: 38580460نمابر: 38580461 پست الکترونيک: PG.Dir[at]mums.ac.ir

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.