برگزاری صد و سی و یکمین جلسه شورای تحصیلات تکمیلی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

صد و سی و یکمین جلسه شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه در روز دوشنبه  مورخ 99.11.20  در تالار جرجانی دانشکده پرستاری و مامائی برگزار گردید. در این جلسه که با حضور معاون آموزشی دانشگاه، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه، مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه و معاونین/ مدیران تحصیلات تکمیلی دانشکده های تابعه  برگزار شد ضمن بررسی دستور کار جلسه، در خصوص نحوه برگزاری کلاس های مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (Ph.D)، برگزاری امتحانات پایان ترم و نحوه دفاع از پایان نامه بررسی و تصمیم گیری شد. که نتایج آن به شرح ذیل می باشد:

 

  • دانشجویان کارشناسی ارشد:
  1. برگزاری دروس تئوری تماما مجازی باشد. همچنین لازم است جهت امکان برنامه ریزی برای خوابگاه آن دسته از موارد خاص که ارائه حضوری آن به تائید شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده رسیده باشد، برنامه های حضوری قبلا به معاونت دانشجویی و فرهنگی و معاونت آموزشی دانشگاه اعلام شود.
  2. برگزاری کلاس های عملی به صورت حضوری باشد. در همین راستا لازم است برنامه کلاس های حضوری جهت امکان برنامه¬ریزی برای خوابگاه قبلا به اطلاع معاونت دانشجویی و فرهنگی و معاونت آموزشی دانشگاه رسیده باشد.
  3.  برگزاری دوره های کارآموزی‏‏/ کارورزی و سمینار به صورت حضوری و حتی الامکان در محل سکونت دانشجو باشد.
  4.  فعالیت های پژوهشی به صورت فعال و با نظر استاد راهنما و مدیر گروه دنبال شود.

  

 

  • دانشجویان مقطع دکتری تخصصی (Ph.D):
  1.   تمامی کلاس های تئوری، عملی و دوره های کارآموزی‏‏/کارورزی و سمینار، به صورت حضوری برگزار شده و فعالیت های پژوهشی به صورت فعال و با نظر استاد راهنما و مدیر گروه دنبال شود.  ضمنا مجدد بر حضور دانشجویان دکتری تخصصی (Ph.D) در مراحل آموزشی و پژوهشی در دانشگاه و ثبت حضور به روال مصوب قبلی تاکید شد.
  2.   آزمون جامع دانشجویان دکتری تخصصی (Ph.D) به صورت حضوری برگزار شود و در صورت لزوم دعوت از اساتید خارج از دانشگاه، تمهیدات لازم برای شرکت اساتید مذکور به صورت مجازی در نظر گرفته شود.

 

 

  • مقرر شد در تمامی رشته مقاطع دایر در دانشگاه، در صورت برگزاری امتحانات به صورت مجازی، سهم نمره پایانی حداکثر 40 درصد از نمره کل درس باشد.